Strona główna > Produkty > Produkty > Przemysł wydobywczy > Przekładnie zębate, walcowe i kątowe

Przekładnie zębate, walcowe i kątowe

Najwyższej jakości produkt, jakim jest przekładnia zębata to urządzenie mające za zadanie przekazanie napędu ze źródła napędzającego układ do zespołu napędzanego. Odbywa się ono dzięki pośrednictwu współpracujących par kół zębatych. Produkowane przez nas przekładnie zębate, walcowe i kątowe do maszyn charakteryzują się prostą konstrukcją oraz wysoką klasą dokładności wykonania kół zębatych i korpusu, co pozwala na cichą, równomierną i bezawaryjną pracę przekładni. Przekładnia zębata ze względu na niski stopień skomplikowania pozwala w razie awarii szybko i relatywnie naprawić poszczególne elementy, co w połączeniu z niewygórowaną ceną sprawia, że przekładnie zębate są bardzo atrakcyjnymi produktami. Znajdują one swoje zastosowanie nie tylko jako części w napędach przenośników taśmowych i zgrzebłowych, ale również w innych gałęziach przemysłu.

Przekładnia zębata: jakie zalety ma rozwiązanie stosowane przez Glimag?

  • Przekładnia zębata odzwierciedla najwyższą jakość, która możliwa jest do uzyskania dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wyspecjalizowanej kadrze pracowników.
  • Szerokie zastosowanie – proponowane przez nas fabrykaty wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu.
  • Oferujemy przekładnie pracujące w układach walcowych i kątowych.
  • Przekładnia zębata produkowana przez Glimag cechuje wysoka klasa dokładności oraz bezawaryjna praca.
  • Wysoka klasa wykonania przekładni zębatych zapewnia też cichą i równomierną pracę produktu.
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy oraz nowoczesny park maszynowy są gwarancją najwyższej jakości dostępnych w ofercie przekładni zębatych. Wybierając produkty Glimag, czy to przekładnię lub koła zębate, macie pewność, że dokonujecie możliwie najlepszego wyboru. W naszej ofercie posiadamy także zestawy kołowe do suwnic lub koła zębate. Specjalizujemy się także w naprawach i remontach przekładni zębatych.

Przekładnie zębate do maszyn górniczych i przemysłowych

Dostarczamy wysokiej jakości przekładnie zębate do maszyn górniczych. Przekładnie te są masowo wykorzystywane są także w przemyśle. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy przekładnie zębate do maszyn przemysłowych. Oferujemy przekładnie kątowe i kątowo-walcowe różnego typu. W sprzedaży dostępne są przekładnie zębate stosowane w napędach podnośników taśmowych oraz innych maszyn i urządzeń przemysłowych, a także przekładnie, których uniwersalna konstrukcja pozwala na zastosowanie urządzeń w branży górniczej. Jeżeli macie pytania związane z naszą ofertą przekładni zębatych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.